Een eerlijke en betrouwbare heer, met een leuk karakter en een leuke uitstraling. Een goed uiterlijk is voor mij geen vereiste, zolang jij maar jezelf bent. Ik weet op dit moment even niet wat ik nog meer hier moet schrijven, dus hou ik het maar voorlopig op een kort krabbeltje....Groetjes :-)
De seks is het lekkerste wat er is, dat is het mooiste ook wat er is. We doen wat we maar willen en dat is geweldig. Ik wil dat met jou en daar ook werk van maken. Wat denk jij er ervan?
Ik zeg niet dat je gelijk rechttoe rechtaan moet zijn maar ik verwacht wel iemand die een beetje durft en die wel ervan kan genieten als een vrouw wilt laten zien wat ze in huis heeft.
Een leuke lieve man die niet alleen denkt aan het klaarkomen op zijn manier maar die ook de vrouw een kans wil geven om te genieten. Het geeft voor mij niets of je wel of geen relatie heb want het gaat toch alleen om de sex. Kun je op regelmatige basis afspreken dan ben je mij match. Ik heb er nu al zin in!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bry, 51 jaar · Tollebeek
Wil je deze meid helpen sneller over haar scheiding te komen?
HotBNatas, 51 jaar · Kapellen
Je bent ontzettend geil en je neukt me alsof het onze laatste dag op aarde is. Doe eens wat anders voor de verandering en maak
Bianca VB, 54 jaar · Vinkt
Een praktische man die een beetje kunstzinnig is. Je waardeert een hoger niveau van denken en hebt zelf een een goede opleiding.
Hemellichaam, 52 jaar · Vianen
Mijn verhaaltjes spreekt jou aan en daarbij ben jij een echte knuffelbeer. Jij vindt het fijn om intiem te zijn en om samen
NeukMama, 54 jaar · Rotterdam
Volgt
ZaraFirst, 51 jaar · Baarn
Samen leuke dingen doen en dat kan echt van alles zijn. Ik weet waar ik van hou maar misschien heb jij zelf ook nog wel ideetjes?