Als je er geen bezwaren tegen hebt, dat ik in een huwelijk zit, en ik gewoon een leuke man zoek, voor de gezelligheid...dan twijfel niet, en laat gewoon een berichtje achter. Discretie is wel vereist, dat is geen probleem toch?
Ik zou graag een man willen ontmoeten die zachtaardig en vriendelijk is en toch innerlijke kracht en een passie voor het leven heeft, die van simpele dingen in het leven houdt, zoals lange wandelingen in de handen, samen lachen. Iemand die geliefd is en die wil delen met mij een goed leven, hoop en dromen.
Als jij lief leuk en charmant bent zijn dat voor mij de belangrijkste dingen. Iemand die hartelijk is en oprecht. Echt nog voor die liefde wil gaan ondanks dat ik misschien wat ouder ben.
Een eerlijke en betrouwbare heer, met een leuk karakter en een leuke uitstraling. Een goed uiterlijk is voor mij geen vereiste, zolang jij maar jezelf bent. Ik weet op dit moment even niet wat ik nog meer hier moet schrijven, dus hou ik het maar voorlopig op een kort krabbeltje....Groetjes :-)
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Gees44, 53 jaar · Coevorden
Je weet wat je wilt en ben geen heer die buiten zijn werk om, ook in en driedelig pak loopt. Je houd van gezelligheid en seks.
OranGina65, 52 jaar · Oostduinkerke
Ik ken je nog niet, dus ik heb geen idee wat ik hier neer moet zeggen. Lekker jezelf zijn en genieten van alles wat het leven bied.
Susanjanehelm10, 52 jaar · Oosterblokker
i am looking for love and marriage
Ineke63, 54 jaar · Erembodegem
Volgt
Soesje1812, 52 jaar · Alkmaar
Volgt
Tifffany23, 51 jaar · Almelo
Een man die ook dezelfde houding heeft als de mijne. Een man die open van geest is enwaarmee ik gemakkelijk kan praten. Een