Ik zou graag een lieve man willen vinden die er voor mij is en waarmee ik kan genieten .Dat is een heerlijk uitgangspunt voor nu denk jij dat we er goed aan doen samen?
Ik zeg niet dat je gelijk rechttoe rechtaan moet zijn maar ik verwacht wel iemand die een beetje durft en die wel ervan kan genieten als een vrouw wilt laten zien wat ze in huis heeft.
Ik ben hier gewoon om een neukmaatje te vinden die er altijd voor me kan zijn als ik de behoefte heb om seksueel tevreden te wordengesteld. Kun je dat aan mij geven? Als je dat kunt doen, weet ik zeker dat dit leuk gaat worden. Ik kijk uit naar de dingen die je me kunt geven.
Een evenwichtige, rustige en attente man. Die niet op zoek is naar een kortstondig avontuurtje maar ook niet meteen met zijn koffers komt aanzetten ;) Een man die net als ik het leven veel leuker en fijner vind als er iemand is om dingen mee te delen. Niet iemand die over alles een discussie aangaat, gewoon
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
YolanX, 50 jaar · Koersel
Jij en ik samen een mooie tijd doorbrengen zou geweldig zijn. Ik wil graag dat het gebeurt en er wat moois van maken, samen,
JosekeSingle, 51 jaar · Heerlen
Volgt
Yourlady, 54 jaar · Amsterdam
volgt
Strangeress, 50 jaar · Almere
een knappe vent die mij draagt met zijn sterke armen.
Fre65, 52 jaar · Bussum
Ik zou eerlijk zeggen dat ik deze app al een tijdje gebruik, maar zonder succes. Dat laat me de hoop niet verliezen. Waarom