Als je er geen bezwaren tegen hebt, dat ik in een huwelijk zit, en ik gewoon een leuke man zoek, voor de gezelligheid...dan twijfel niet, en laat gewoon een berichtje achter. Discretie is wel vereist, dat is geen probleem toch?
Een man die geen problemen heeft met een druk sociaal leven en daar misschien zelf ook last van heeft. Mijn deurbel gaat regelmatig en ik hoop die van jou ook. Misschien sta ik binnenkort wel bij jou voor de deur. Leuk idee of niet?
Weet ik het wat ik hier moet neerschrijven, ik kan wel met een heel eisen pakket komen voor je maar dan ga ik bij voorbaat al mannen uitsluiten, ik zie wel wat er op mij af gaat komen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Miraopnieuw, 50 jaar · Herselt
Het alleen zijn, het alleen dingen doen en overal maar als enige alleen te zijn heb jij ook schoon genoeg van. Jij wilt graag
Irene12, 54 jaar · Zwolle
Ik hoop een discrete seksrelatie te kunnen opbouwen. Deze man moet wel verzorgd zijn, hygienisch, genoeg inhoud hebben,
Asiana, 53 jaar · Uitgeest
Veelzijdige man, je houdt niet van thuis zitten maar lekker erop uit gaan vind je veel leuker. Het liefst met een lieve meid
Mariannne1966, 51 jaar · Middelburg
Iemand die het belangrijk vindt dat je samen geniet van de seks, het is geven en nemen. Iemand die weet wat respect betekent.
Donkerewolk, 51 jaar · Middelburg
Je bent leuk, lekker, geil, en wilt samen geile momenten gaan beleven. Je zit vol fantasieen en wilt experimenteren. Je bent
Marcie100, 52 jaar · Oud Annerveen
Ik ben niet op zoek naar perfectie. Iemand die graag tijd met me doorbrengt en liefde toont aan hun partner, iemand die graag