Ik hoop dat dit het begin van goede dingen voor ons gaat zijn. Ik ben er vrij zeker van dat we zullen genieten van alle dingen die we voor elkaar kunnen doen.
Jij ziet het ook wel zitten toch? Dan kunnen we eens kijken of we het lekker kunnen gaan hebben samen al moet ik wel zeggen dat ik denk dat dat wel goed komt. Hoe gaan we dit dan aanpakken? Op een hele lekkere manier neem ik aan?
Een man die geen problemen heeft met een druk sociaal leven en daar misschien zelf ook last van heeft. Mijn deurbel gaat regelmatig en ik hoop die van jou ook. Misschien sta ik binnenkort wel bij jou voor de deur. Leuk idee of niet?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Jose1967, 50 jaar · Soest
Volgt
Willemijn14, 53 jaar · Leimuiden
Volgt
Merlebaarn, 52 jaar · Oudenaarde
Ik zou t leuk vinden weer iemand tegen te komen met wie je " die speciale klik " hebt, lekker verliefd te worden,af
Bridge2018, 50 jaar · Hellouw
Ben je ook goed in je hart. Wil je iemand ook goed behandelen als je zo behandeld word. Dan gaat het vast erg leuk worden. Gaan
HannahdeB, 53 jaar · Kortrijk
U hebt u leven goed voor elkaar en bent er aan toe om meer te genieten en plezier te hebben samen met een vrouw!
Ikzochtjo650710, 52 jaar · Meerssen
Als mijn profiel jou aanspreekt hoop ik dat je mij snel een berichtje stuurt zodat wij kennis kunnen maken.