Ik stel geen eisen aan je, lekker veel seks hebben samen en genieten van de meest fijne tijd. Dat is het voornaamste en ook waar ik van houd hoor. Oraal is een must en lang ook!
Je wilt voor mij gaan en ik wil voor jou gaan, en wij zorgen er samen voor dat dit gaat gebeuren. Samen uitgaan voor een diner of voor een wandeling in de natuur en dat doen wij allemaal met liefde en wie weet waar onze dag dan gaat eindigen? Ik denk persoonlijk dat het geweldig zal zijn!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Schoof, 50 jaar · Hulshout
tja,...wat is ideaal??geen betweters..liefst een beetje stoer...en moet goed geschapen zijn.
Debbie63, 53 jaar · Amstelveen
Je bent net als ik op zoek naar een vaste relatie. Je hebt veel goede eigenschappen en die wil je met mij delen.
Leukedag, 52 jaar · Borsbeek
Ook al zijn we een dagje ouder dat mag ons toch niet tegenhouden om voluit te gaan in het leven? Lekker op de motor weg of met de
FineTaste0, 54 jaar · Piringen
Je zou moeten weten hoe je moet eten voor de dame die je leuk vond. En je weet wat shut up betekent als ik boos word. En je zou me
Love2Roleplay, 50 jaar · Etten-Leur
Ik ben een energiek konijntje. Ik doe mijn best om alles in het leven uit te proberen. Ik ben gek op sport, reizen, bbq en films.
Kathh66, 51 jaar · Haelen
Je bent een goed gemanierde gentleman met het hart op de juiste plaats en je bent ook op zoek naar een vriendschap die kan evolueren