Ben jij op zoek naar een date met een gezellige blonde meid? Die altijd wel zin heeft in iets spannends? Die geen saaie hobby's erop nahoud? Misschien ben ik dan wel jouw meissie waar jij al zo lang op zoek bent.
Ik zou graag een man willen ontmoeten die zachtaardig en vriendelijk is en toch innerlijke kracht en een passie voor het leven heeft, die van simpele dingen in het leven houdt, zoals lange wandelingen in de handen, samen lachen. Iemand die geliefd is en die wil delen met mij een goed leven, hoop en dromen.
Een man die geen problemen heeft met een druk sociaal leven en daar misschien zelf ook last van heeft. Mijn deurbel gaat regelmatig en ik hoop die van jou ook. Misschien sta ik binnenkort wel bij jou voor de deur. Leuk idee of niet?
Ik ben op zoek naar een vriend zonder verplichtingen en geen verplichtingen, alleen vriendschap. Ik vind hem discreet, eerlijk en fatsoenlijk. ik vind hem ook lief en attent.