Jij ziet het ook wel zitten toch? Dan kunnen we eens kijken of we het lekker kunnen gaan hebben samen al moet ik wel zeggen dat ik denk dat dat wel goed komt. Hoe gaan we dit dan aanpakken? Op een hele lekkere manier neem ik aan?
Als jij kan ontvangen zou dat heel handig zijn, lukt dat niet dan vinden wij wel een oplossing. Geen problemen maken die er nog niet zijn, denk ik dan. Jij hebt wel wat plekjes die een zuig en stofbeurt kunnen gebruiken, en zelf kan jij er ook wat van.
Een eerlijke en betrouwbare heer, met een leuk karakter en een leuke uitstraling. Een goed uiterlijk is voor mij geen vereiste, zolang jij maar jezelf bent. Ik weet op dit moment even niet wat ik nog meer hier moet schrijven, dus hou ik het maar voorlopig op een kort krabbeltje....Groetjes :-)
Ik stel geen eisen aan je, lekker veel seks hebben samen en genieten van de meest fijne tijd. Dat is het voornaamste en ook waar ik van houd hoor. Oraal is een must en lang ook!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HotJacuzzi, 50 jaar · Kootwijk
Iemand die graag geniet, nieuwe dingen wil proberen, respectvol is en een dame weet te verwennen.
Mandolyne, 54 jaar · Barneveld
Een man om leuke ervaringen mee te delen, samen veel plezier beleven. Op vakantie, een festival, gezellig naar de kroeg.
Dolfijn43, 50 jaar · Bellem
Wat ik zoek is een man die, net als ik, sportief is en er van houdt om samen dingen te ondernemen. Verder vind ik het belangrijk
MandyKoopmans, 50 jaar · Antwerpen
Ik hou erg van volwassen mannenm mag ook een stuk ouder zijn, dus vanaf 45 jaar. Dus heren vinden jullie het niet erg dat ik niet
Geertje49, 52 jaar · Lelystad
Ik zoek een trouwe, lieve en rustige man die net als ik opzoek is naar een vaste relatie. Een man die mijn afwijkende levensstijl
Jill2u, 52 jaar · Hakendover
Ik hou van mannen die me aandacht durven te geven. Ik zou graag wijn op het terras met je willen drinken, het zou erg leuk zijn