Je vindt het niet erg dat we als vrienden beginnen en dat we elkaar op die manier leren kennen. Ik wil iemand die eerlijk tegen me kan zijn en die mijn vertrouwen kan verdienen en behouden. Dat is erg belangrijk dus als je dat niet kunt, kijk dan beter ergens anders.
Een heer die in staat is om lief te hebben, een man die alles zal doen voor de liefde en voor zijn lover. Ik hoop dat je een charmante man bent en met mij mee kunt reizen.
Een vriendschap staat voorop, daar wil ik echt eerst voor gaan en daarna zien we wel verder. Ik denk dat dat wel een lekker uitgangpunt is en dat we daar samen werk van gaan maken. Denk jij ook zo?
Ik wil iemand ontmoeten die wel zal zorgen voor een oude vrouw zoals ik. een man van mijn leeftijd natuurlijk, maar als je jonger bent.. zul je me zoveel actie geven!
Prisssy, 58 jaar · Cornwerd
♥ Friesland ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Je moet gewoon simpel zijn en niet iets vragen wat niet goed voelt, je moet ook weten wat ik leuk vind.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Mariejose, 58 jaar · Oosterhesselen
Ik heb niet zoveel eisen. Als je maar jezelf bent, en lekker schoon bent.
Kristl59, 58 jaar · Pijnacker
Iemand die zou willen zwemmen in de zee van gekte. En ik zou graag het leven willen leiden met de man die ik verdien. Iemand die
Dikkontje, 59 jaar · Papenhoven
Lekker houden van veel sex, ongeremd en hard
MonaMyst, 56 jaar · Koekange
jij houd van experimenteren, bent verzorgt en hygienisch, nog vitaal en eventueel sportief
LorindaC, 56 jaar · Bemmel
Ik ben op zoek naar iemand met de oude opvattingen en iemand die goede manieren heeft een gezondheidsbewuste, vriendelijke
Tulpenpracht, 56 jaar · Dadizele
Ik zoek een zachte lieve attent volle romantische en gewone man. Met geen overdrijvingen in de zin van het woord. Gewoon een