Ik ben niet op zoek naar iets in het bijzonder! Alleen een sexy man om een sexy tijd te hebben met haha zou niet zo moeilijk moeten zijn om hier te vinden, of zal het WEL moeilijk zijn ?? Hm hoop niet !!
Een relatie waarin we ook ieder nog onze eigen vrijheid en bezigheden hebben trekt je aan. Karaktertrekken het liefst sociaal, ondernemend en iemand die niet het kaas van de brood laat eten.
Ik heb eigenlijk niet veel eisen aan een man, het belangrijkste vind ik vooral dat een man hygiënisch is en dat hij eerlijke bedoelingen heeft met mij. Ik ben een vrouw die houd van spanning en vooral een beetje stout op zijn tijd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Deurle, 59 jaar · Deurle
Volgt
Butterfly12, 55 jaar · Antwerpen
Maar ik mis meer en meer dat ene dekseltje, waar ook een klein hoekje af is. Zoek je ook een maatje op alle vlak en niet zomaar
Speelme19610205, 56 jaar · Middelburg
Ik zoek een nieuw speeltje, eentje die zich niet vies en misbruikt zal voelen na de seks. Ik wil van alles met jou uitspoken,
Ambivalent, 56 jaar · Middelburg
Ik geloof in een relatie waarin beide partners hun persoonlijke vrijheid behouden, een relatie gebaseerd op vertrouwen
Cyaarah, 56 jaar · Zoetermeer
Ik ben op zoek naar vriendschap met voordelen, seks en reizen meestal. Ik ga graag op reis, koop mooie dingen, verkoop ze soms.
Volksdanseres, 55 jaar · Reeuwijk
Ben jij net als ik een levensgenieter en kan jij de oren van mijn kop kletsen of leuke grapjes maken en mij laten lachen? Dan