Als je een visitekaartje had en het je naam en drie films vermeldde, wat zouden die films dan zijn en waarom? Ik wil echt weten. En je vindt het niet erg als ik ouderwets ben.
Ik wil iemand ontmoeten die wel zal zorgen voor een oude vrouw zoals ik. een man van mijn leeftijd natuurlijk, maar als je jonger bent.. zul je me zoveel actie geven!
Iemand die net zoveel van gezelligheid houdt als ik, een spontane man die flexibel is en ook goed kan relativeren. Samen zou ik wel graag een relatie uitbouwen maar met een vriend erbij, zou ik ook al wel blij zijn.
Ik heb eigenlijk niet veel eisen aan een man, het belangrijkste vind ik vooral dat een man hygiënisch is en dat hij eerlijke bedoelingen heeft met mij. Ik ben een vrouw die houd van spanning en vooral een beetje stout op zijn tijd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ria50, 56 jaar · Andel
Verkoop jezelf maar aan me met een leuk berichtje
SuperGilf60, 58 jaar · Meldert
Een echte man die van het leven geniet,dat is waar ik naar op zoek ben. Een man die weet wat een vrouw geweldig vind en daar op
Marja55, 56 jaar · Elsloo
Je bent een schat van een man, je hebt liefde voor de natuur en voor dieren. Je hebt misschien ook het een en ander meegemaakt
Leen19590924, 58 jaar · Nazareth
Volgt
LadyLaurenn, 57 jaar · Nieuwerkerk
Ben je op zoek naar seks en hou je ook van de heerlijke douche? Ik ben er vrij zeker van dat we er samen voor gaan. Ik zoek naar een
KarlijnZon, 58 jaar · Kemmel
Onderhoudende, beetje eigenzinnige(?) en, bij voorkeur, gebonden kerel. Een lekkere vrijpartij; heerlijk....maar