Hallo lieve man, ik zou graag iemand willen ontmoeten die samen met mij een leuke tijd tegemoet wil gaan., Een leuke vent om leuke dingen mee te doen. Gezellig praatjesmaker, koffie drinken, tv kijken of gewoon gezellig wandelen. Wel een man die in is voor seksuele dingen. Maar ik wil niet gewoon daten, liefst een vaste relatie.
Ik heb eigenlijk niet veel eisen aan een man, het belangrijkste vind ik vooral dat een man hygiënisch is en dat hij eerlijke bedoelingen heeft met mij. Ik ben een vrouw die houd van spanning en vooral een beetje stout op zijn tijd.
Je bent een respectabel man die zich niet zomaar met alle dames bezighoudt. Je hebt respect voor mensen en je bent in verschillende dingen geïnteresseerd. Je hebt momenteel geen relatie maar bent wel op zoek naar een geschikte partner.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
RosanneUp, 56 jaar · Hengelo
Snap je mijn passie en lijkt het je leuk om die met mij te delen? Ik ben benieuwd of er mannen zijn die net als ik hiervan houden.
19500626, 55 jaar · Middelbeers
Jij, die heerlijke vent die samen gezellig met me kan doen?
Jelleke, 56 jaar · Tienen
Volgt
Guuske01, 57 jaar · Gent
Consequenties of geen consequenties, Ik vind mijn leven belangrijker dan die van een ander. Ik heb altijd voor mijn partner
Ellder, 58 jaar · Turnhout
Ik zoek een echte heer, eentje die goede normen en waarden van huis uit heeft meegekregen. Gevoel voor humor, leuk karakter
JulianneMISS, 55 jaar · Lauwersoog
Als je me de beste seks van mijn leven wilt geven, weet ik zeker dat we hiervan zullen genieten. Laten we vandaag iets goeds