Hallo lieve man, ik zou graag iemand willen ontmoeten die samen met mij een leuke tijd tegemoet wil gaan., Een leuke vent om leuke dingen mee te doen. Gezellig praatjesmaker, koffie drinken, tv kijken of gewoon gezellig wandelen. Wel een man die in is voor seksuele dingen. Maar ik wil niet gewoon daten, liefst een vaste relatie.
Uiterlijk doet er niet zoveel toe, maar je moet wel verzorgd zijn en groter dan ik ben. Nou voldoe je aan mijn wensen en sta je open voor een nieuwe relatie dan hoor ik graag snel wat van je.
Je bent een respectabel man die zich niet zomaar met alle dames bezighoudt. Je hebt respect voor mensen en je bent in verschillende dingen geïnteresseerd. Je hebt momenteel geen relatie maar bent wel op zoek naar een geschikte partner.
Een relatie waarin we ook ieder nog onze eigen vrijheid en bezigheden hebben trekt je aan. Karaktertrekken het liefst sociaal, ondernemend en iemand die niet het kaas van de brood laat eten.
Ben jij een man die een vrouw weet te boeien? Hou je van romantiek? Liefde geven? Samen fijne dingen doen en genieten van het leven? Dan zit je bij mij zeker goed!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
NormaAl6205, 55 jaar · Zoersel
Ik ben serieus op zoek naar een leuke man en niet zomaar voor 1 x plezier.
In9rid, 59 jaar · Assen
Ben je op zoek naar een partner in het leven? Als je openstaat voor een serieuze relatie. Ik denk dat we een goede match zijn,
Stella19620718, 55 jaar · Apeldoorn
Mannen met interesse in een triootje m/m/v of gangbang (met mij als middelpunt) mogen reageren!
Soepertroeper, 56 jaar · Bilthoven
Ik heb niet zoveel eisen zo lang er maar wederzijds respect is. Liever niet te jong of te oud en verder kom ik er graag achter
FrancyMmm, 59 jaar · Hippolytushoef
Hallo voor diegene die mijn profiel leest.. Ik ben aan het kijken of ik hier nieuwe mensen kan ontmoeten. En je houdt net als
Louise62, 56 jaar · Nerem
Zelfs als ik oud ben, hou ik ervan om te blijven groeien en leren. Ik wil een leven hebben buiten familie en werk. Het zal geweldig