Je vindt het niet erg dat we als vrienden beginnen en dat we elkaar op die manier leren kennen. Ik wil iemand die eerlijk tegen me kan zijn en die mijn vertrouwen kan verdienen en behouden. Dat is erg belangrijk dus als je dat niet kunt, kijk dan beter ergens anders.
Hallo lieve man, ik zou graag iemand willen ontmoeten die samen met mij een leuke tijd tegemoet wil gaan., Een leuke vent om leuke dingen mee te doen. Gezellig praatjesmaker, koffie drinken, tv kijken of gewoon gezellig wandelen. Wel een man die in is voor seksuele dingen. Maar ik wil niet gewoon daten,
Fennigje, 57 jaar · Leeuwarden
♥ Friesland ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Vind jij een beetje vet geen probleem en zou jij mijn love hendels wel eens vast willen houden om mij eens goed te laten kreunen laat dan snel iets van je horen. Hoe geiler hoe beter.
Uiterlijk doet er niet zoveel toe, maar je moet wel verzorgd zijn en groter dan ik ben. Nou voldoe je aan mijn wensen en sta je open voor een nieuwe relatie dan hoor ik graag snel wat van je.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rebeccabieber, 59 jaar · Vlissingen
Ik ben niet iemand met toren hoge eisen en je hoeft ook geen bepaald type te zijn ;( ik weet zelf niet eens welk type ik zoek, hoe
GrtjsvanMij, 57 jaar · Didam
Ik hoop niet dat er te jonge mannen gaan reageren. ik wil ook wel een stevige zelfverzekerde man!
Joyce-48, 57 jaar · Rosmalen
ik ben dik en val op grote mannen
RobynT, 56 jaar · Dronten
Ik praat graag met een man met een geweldig gevoel voor humor. Ik wil beginnen met vriendschap. Ik ben bereid om op een date,
Cpl4fun, 56 jaar · Almere
Wij zoeken een leuke Bi-vrouw voor vriendschap en natuurlijk voor leuke avonden weekenden en eventueel vakantie. En voor
Grandma B, 59 jaar · Kalken
Ik hou van stoere mannen, mannen die weten dat hun lichaam er mag zijn, en er van houden als een vrouw ze goed weet te verwennen.