Een man die er werk van maakt met mij en er voor zorgt dat we beide niets tekort komen, dat is de man die ik graag wil leren kennen en doen waar we zin in hebben hoort daar ook zeker bij. Dat is wat telt en waar we werk van gaan maken.
Ik heb eigenlijk niet veel eisen aan een man, het belangrijkste vind ik vooral dat een man hygiënisch is en dat hij eerlijke bedoelingen heeft met mij. Ik ben een vrouw die houd van spanning en vooral een beetje stout op zijn tijd.
Een vriendschap staat voorop, daar wil ik echt eerst voor gaan en daarna zien we wel verder. Ik denk dat dat wel een lekker uitgangpunt is en dat we daar samen werk van gaan maken. Denk jij ook zo?
Ik wil een nieuwe man in mijn leven ontmoeten, het soort man die me aardig behandelt en me beter en vol liefde zal behandelen, een man die alles zal doen voor de liefde