Doe gewoon wat je fijn vindt. maar als je dus ook een fetisjist bent, vind ik dat helemaal fijn. Laat me dan maar snel in een berichtje weten, waar jij allemaal van houdt.
Vind jij het gezellig mee te gaan vissen? Ben je iemand die van het leven geniet? Uiterlijk is bij mij niet echt belangrijk. Hygiene wel natuurlijk maar het gaat om het innerlijk. Als we samen maar veel plezier kunnen maken.
Ik heb eigenlijk niet veel eisen aan een man, het belangrijkste vind ik vooral dat een man hygiënisch is en dat hij eerlijke bedoelingen heeft met mij. Ik ben een vrouw die houd van spanning en vooral een beetje stout op zijn tijd.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hebhetlef, 58 jaar · Lelystad
Het zou ook fijn zijn om hier gewoon een nieuwe leuke man te leren kennen, nieuwe vriendschappen, nieuwe goeie contacten.
Moriiah, 57 jaar · Kantens
waar ik van hou of graag wil ervaren of hebben is een vriend of metgezel. Ik ontmoet graag iemand die eerlijk, lollig, energiek
EthelK, 57 jaar · Eemshaven
Wil je me eruit halen, wat drinken of doen en doen wat we allebei leuk vinden? Ik geloof dat het zo geweldig is en ook zo'n geweldige
OostersGeluk, 56 jaar · Maasbracht
Het liefst zou ik de hele dag naakt rond lopen haha. Maar dat kan helaas niet. Dus doe ik regelmatig het dichtst mogelijke.
LuckyLucyY, 56 jaar · Aalst
Je wilt mijn busje wil even testen of de vering nog goed is als je toevallig op mijn route licht en die kans is groot als ik je adres
Guusenbo, 55 jaar · Nieuwegein
Ik zoek een man met dezelfde interesses, goed verzorgd. En net als ik opzoek naar een vaste relatie.