Ik zoek iemand die ook houd van erop uit te gaan. Een lekker etentje buiten de deur, een spontaan hotelletje pakken samen of gewoon lekker genieten van en met elkaar op de bank met een glaasje wijn.
Een vriendschap staat voorop, daar wil ik echt eerst voor gaan en daarna zien we wel verder. Ik denk dat dat wel een lekker uitgangpunt is en dat we daar samen werk van gaan maken. Denk jij ook zo?
Doe gewoon wat je fijn vindt. maar als je dus ook een fetisjist bent, vind ik dat helemaal fijn. Laat me dan maar snel in een berichtje weten, waar jij allemaal van houdt.
Iemand die net zoveel van gezelligheid houdt als ik, een spontane man die flexibel is en ook goed kan relativeren. Samen zou ik wel graag een relatie uitbouwen maar met een vriend erbij, zou ik ook al wel blij zijn.
Als je een visitekaartje had en het je naam en drie films vermeldde, wat zouden die films dan zijn en waarom? Ik wil echt weten. En je vindt het niet erg als ik ouderwets ben.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Patries60, 57 jaar · Brummen
Jij bent de man die mijn pot mayo open maakt, mijn hand vasthoudt als ik van een steile berg moet stappen, je weet vast wel wat
Allison-x, 57 jaar · Goes
Ik ben op zoek naar mijn grootste liefde. En ik hoop dat ik dat hier kan vinden. Een man die me nooit zal verlaten, oprecht van
R06yn, 55 jaar · Gijverinkhove
Wil je plezier hebben of heb je iets anders in je gedachten? Ik wil alles hebben en samen plezier maken. Het is zo'n zegen en
-xLiberty, 55 jaar · Emmeloord
Het is gewoon dat ik nog steeds op het juiste moment wacht. Die keer dat ik zal kunnen zeggen: "Oh, nu, ik weet het, dit
GrtjsvanMij, 57 jaar · Didam
Ik hoop niet dat er te jonge mannen gaan reageren. ik wil ook wel een stevige zelfverzekerde man!
Lizz59, 59 jaar · Rhenen
Ik wil een man die naar me luistert en me begrijpt. En ook een man die bereid is om samen met mij dingen in het leven te verkennen.