Een vriendschap staat voorop, daar wil ik echt eerst voor gaan en daarna zien we wel verder. Ik denk dat dat wel een lekker uitgangpunt is en dat we daar samen werk van gaan maken. Denk jij ook zo?
Vind jij het gezellig mee te gaan vissen? Ben je iemand die van het leven geniet? Uiterlijk is bij mij niet echt belangrijk. Hygiene wel natuurlijk maar het gaat om het innerlijk. Als we samen maar veel plezier kunnen maken.
Ben jij een man die een vrouw weet te boeien? Hou je van romantiek? Liefde geven? Samen fijne dingen doen en genieten van het leven? Dan zit je bij mij zeker goed!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
LoesV, 57 jaar · Leuven
Krijg ik een leuk berichtje van jou?
NaughtyDuo2, 58 jaar · Haaksbergen
Ik wil graag in contact komen met mannen die mij de ins en outs willen leren over SM (soft) en bondage. Daarnaast sta ik open
NeewaX, 58 jaar · Lelystad
Net als in het leven, ben ik op zoek om interessante mensen te ontmoeten en te zien wat er gebeurt. Wees gewoon een actieve,
19Miia61, 56 jaar · Kalken
Ik hou van echte heren, die graag deuren voor me opent of me helpt als ik iets zwaars thuis of op straat moet dragen.
Chantal22195908, 57 jaar · Berkel en Rodenrijs
Dag leuke man! Heb jij het motto, een dag niet gelachen is een dag niet geleefd? Dan lijkt het mij leuk om jou te leren kennen,