Ik wil een intelligente, lieve man die van kinderen en dieren houdt. Iemand die van sporten houdt en sportactiviteiten. Ik wil een lieve en aanmoedigende man.
Je vindt het niet erg dat we als vrienden beginnen en dat we elkaar op die manier leren kennen. Ik wil iemand die eerlijk tegen me kan zijn en die mijn vertrouwen kan verdienen en behouden. Dat is erg belangrijk dus als je dat niet kunt, kijk dan beter ergens anders.
Op zoek naar een man die het niet erg vindt om nieuwe eetgelegenheden te bezoeken of leuke dingen te doen, want ik ben een liefhebber van voedsel en wil graag dat een man me spontaan meeneemt op leuke activiteiten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Heppiecisca, 56 jaar · Amsterdam
Be serious!
Mirteisnext, 59 jaar · Erica
Ik vind het uiterlijk niet belangrijk, wat van binnen zit is voor mij het belangrijkste, je bent uiteraard wel netjes verzorgd.
Pudjaa621, 59 jaar · Ingelmunster
Wat zoek ik? Ik zoek een man, een man tussen de 45 en 60 jaar. Iemand die sportief is of tenminste actief bezig. Een discussie
Marlinka, 58 jaar · Aalst
Als je het stukje hier boven leest, dan is er herkenning en lijkt het net of je het zelf zou geschreven hebben. Als dat zo is,
Midorii, 55 jaar · Maasmechelen
Je kan even verder kijken dan mijn rolstoel en je vind het niet erg dat ik nog wel een lange weg te gaan heb...
Dametje195912, 57 jaar · Kornhorn
Ik zoek een leuke man om gezellige en leuke dingen mee te ondernemen. Geen man die dagelijks naar de kroeg gaat. Een man die