Je weet wat ik graag wil dus je kunt aan de slag haha, er is geen tijd te verliezen als we er 100 moeten afwerken. Van prietpraat hou ik niet, het is tijd voor actie, spanning en bevredigen van onze lusten.
Uiterlijk doet er niet zoveel toe, maar je moet wel verzorgd zijn en groter dan ik ben. Nou voldoe je aan mijn wensen en sta je open voor een nieuwe relatie dan hoor ik graag snel wat van je.
Een heer die in staat is om lief te hebben, een man die alles zal doen voor de liefde en voor zijn lover. Ik hoop dat je een charmante man bent en met mij mee kunt reizen.
Ik ben niet op zoek naar iets in het bijzonder! Alleen een sexy man om een sexy tijd te hebben met haha zou niet zo moeilijk moeten zijn om hier te vinden, of zal het WEL moeilijk zijn ?? Hm hoop niet !!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Portretfoto, 56 jaar · Benneveld
Een warme, open en spontane man die mij zou willen leren kennen, die een vrouw de tijd gunt haar op haar gemak te stellen en daarna
Urszula, 57 jaar · Utrecht
een gezellige ruimdenkende man, die met beide voeten op de grond staat, en toch heel aangenaam in de omgang kan zijn
Goedheid, 59 jaar · Beerzerveld
Voor mij is religie niet belangrijk, ik heb het van huis uit mee gekregen heb en daarom heb ik mij er altijd aan gehouden. Het
Bloem58580507, 59 jaar · Beverwijk
Jij bent een man die, ongeacht de leeftijd op zoek is naar de liefde. Die echt interesse heeft om een warme gelijkwaardige
Els1958, 59 jaar · Roermond
Geen sexafspraken, en geen manne hoeven te reageren. Voorkeur lesbiennes vanaf 50 jaar om samen over van alles te kletsen,
Joesa51, 55 jaar · Rotterdam
ik zoek iemand die het geen bewaar vindt dat ik gezet ben. en ook van gezelligheid hou