Een man die er werk van maakt met mij en er voor zorgt dat we beide niets tekort komen, dat is de man die ik graag wil leren kennen en doen waar we zin in hebben hoort daar ook zeker bij. Dat is wat telt en waar we werk van gaan maken.
Op zoek naar een man die het niet erg vindt om nieuwe eetgelegenheden te bezoeken of leuke dingen te doen, want ik ben een liefhebber van voedsel en wil graag dat een man me spontaan meeneemt op leuke activiteiten.
Ik wil een intelligente, lieve man die van kinderen en dieren houdt. Iemand die van sporten houdt en sportactiviteiten. Ik wil een lieve en aanmoedigende man.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Katasja, 55 jaar · Bassevelde
Je leert graag een vrouw kennen en neemt hier de tijd voor zodat je later niet voor gekke verrassingen komt te staan. Ook stel
ZinaSinglSingle, 57 jaar · Hasselt
Oprechte man die een vlotte babbel heeft en de wereld wat kent
Nietgeschotenis, 59 jaar · IJmuiden
Ik zoek een man voor romantiek, voor vriendschap en passie.
Martine ZL, 56 jaar · Heerlen
Ik zoek een jonge energieke man die net als mij een echte levensgenieter is.
Corynne, 57 jaar · Laren
Ik ben altijd geil en ik wil dat jij ook geil bent. Zo kunnen we een lekker geil seksfeestje hebben samen, wat ik zo nodig heb.
GetYouAlone, 57 jaar · Ermelo
Een leuke man die voor leuke dingen openstaat, trouw is, een vrouw graag kan zien en ook wel van humor houdt.