Een man die er werk van maakt met mij en er voor zorgt dat we beide niets tekort komen, dat is de man die ik graag wil leren kennen en doen waar we zin in hebben hoort daar ook zeker bij. Dat is wat telt en waar we werk van gaan maken.
Ik moet een goede man hebben en hopelijk ben jij dat. Wij gaan het echt goed hebben en ik ben er vrij zeker van dat we alleen voor het beste gaan. Is dat ook iets voor jou?
Op zoek naar een man die het niet erg vindt om nieuwe eetgelegenheden te bezoeken of leuke dingen te doen, want ik ben een liefhebber van voedsel en wil graag dat een man me spontaan meeneemt op leuke activiteiten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
DiiioneX, 58 jaar · Deventer
Je bent een gepassioneerde en gezinsgerichte man op zoek naar een vriend en uiteindelijk een relatie die de rest van je leven
Madelief1961, 56 jaar · Brugge
Je een heerlijke geile vent bent die een seks verslaafde vrouw kan temmen. Niets is te gek en in voor nieuwe avonturen en mogelijkheden.
TantralovSingle, 56 jaar · Maastricht
Volgt
Da-Niica, 56 jaar · Molenschot
Als je bereid bent om bij me te zijn, denk ik dat we vandaag de kans hebben om dingen voor ons te verbeteren. Ik zal alles voor
GrannyClaire, 55 jaar · Drongen
Ik zal blij zijn als je me om een date vraagt. Een optimistische man die lief en zorgzaam is. Wie houdt van verrassingen en kan
Marie Lou, 57 jaar · Hoeke
Als je me gewoon pijn gaat doen, bericht me dan niet hier. Ik wil gewoon weer gelukkig zijn met een man die er voor mij kan zijn.