Hallo lieve man, ik zou graag iemand willen ontmoeten die samen met mij een leuke tijd tegemoet wil gaan., Een leuke vent om leuke dingen mee te doen. Gezellig praatjesmaker, koffie drinken, tv kijken of gewoon gezellig wandelen. Wel een man die in is voor seksuele dingen. Maar ik wil niet gewoon daten,
Ben jij een man die een vrouw weet te boeien? Hou je van romantiek? Liefde geven? Samen fijne dingen doen en genieten van het leven? Dan zit je bij mij zeker goed!
Ik zoek een leuke man met wie ik heerlijk kan vrijen en knuffelen. In het verleden ging ik wel eens met mijn ex naar een parenclub. Lijkt me leuk om dat weer eens te doen. Wil je mij leren kennen?
Ik moet een goede man hebben en hopelijk ben jij dat. Wij gaan het echt goed hebben en ik ben er vrij zeker van dat we alleen voor het beste gaan. Is dat ook iets voor jou?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ilovedating, 55 jaar · Maarssen
Ruimdenkende vent die erg discreet kan zijn
Passieenpit, 56 jaar · Heeze
Ik ben niet veeleisend maar een goede klik vind ik wel belangrijk.
Firstfloor, 56 jaar · Nijkerk
Geen eisen hoor, oh ja, geen stinkvoeten haha
Anita Bas, 57 jaar · Breda
Volgt
Darkmatter, 58 jaar · Diksmuide
Jonger, of ouder dat maakt niet uit. Voor mij is het belangrijk dat jij zin in sex krijgt als jij naar mij kijkt. Jij valt op een
Ienieminie, 56 jaar · Bathmen
Een man die ook de sex mist in zijn leven. Een heerlijke knuffelbeer die wel iets meer wil dan alleen maar knuffelen. Een man