Een vriendschap staat voorop, daar wil ik echt eerst voor gaan en daarna zien we wel verder. Ik denk dat dat wel een lekker uitgangpunt is en dat we daar samen werk van gaan maken. Denk jij ook zo?
Doe gewoon wat je fijn vindt. maar als je dus ook een fetisjist bent, vind ik dat helemaal fijn. Laat me dan maar snel in een berichtje weten, waar jij allemaal van houdt.
Prisssy, 58 jaar · Cornwerd
♥ Friesland ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Je moet gewoon simpel zijn en niet iets vragen wat niet goed voelt, je moet ook weten wat ik leuk vind.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Rosa59, 58 jaar · Nijmegen
Ben jij altijd geil, heb je tijd om mij eens te komen verwennen, dan ben ik benieuwd hoe jij dat zou doen met mij. Hou jij van seks
Jacky55Single, 56 jaar · Uden
Ik zoek een man met een min lengte van 1.80 met een zonnig karakter en die positief in het leven staat
Welwillig, 57 jaar · Kalmthout
Mijn ideale partner is (volgens een kwis) de Renaissance Man. Ik weet niet precies wat ze daar mee bedoelen maar het klinkt
Tatjana65, 55 jaar · Rotterdam
Ondanks dat je waarschijnlijk een hekel hebt aan mijn soort mensen door het werk wat ik doe hoop ik toch dat je iets verder kijkt
HaaydnXxX, 56 jaar · Amersfoort
Ik ben op zoek naar een metgezel / vriend. Iemand om van te houden en iemand om van me terug te houden. Iemand om mee te praten.
Tattoefreak, 55 jaar · Montfoort
laat ik voor nu nog even open. Men vangt meer in open water.