Iemand die net zoveel van gezelligheid houdt als ik, een spontane man die flexibel is en ook goed kan relativeren. Samen zou ik wel graag een relatie uitbouwen maar met een vriend erbij, zou ik ook al wel blij zijn.
Voor jou is het ook het belangrijkste dat er een bepaalde klik is tussen ons. Wat daar uitkomt, daar maak jij jou zelf niet al te druk om. Dat kan een leuke vriendschap zijn, een maatje om leuke dingen mee te doen of wie weet een levenspartner.
Een vriendschap staat voorop, daar wil ik echt eerst voor gaan en daarna zien we wel verder. Ik denk dat dat wel een lekker uitgangpunt is en dat we daar samen werk van gaan maken. Denk jij ook zo?
Ik wil iemand ontmoeten die wel zal zorgen voor een oude vrouw zoals ik. een man van mijn leeftijd natuurlijk, maar als je jonger bent.. zul je me zoveel actie geven!
Anna19610505, 56 jaar · Kollumerland en Nieuwkruisland
♥ Friesland
Volgt
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Biirteh, 55 jaar · Westervelde
Ben je op zoek naar een vrouw om tijd mee door te brengen? Ik zoek je als dat waar is. Ik denk dat we er ook een geweldige tijd van
Diniee, 56 jaar · Enschede
Je moet wel wat durven op sex gebied. Hoe je eruit ziet en wat je leeftijd is dat maakt me niet zo veel uit. Je moet durven de leiding
Lana600430, 57 jaar · Hamont
Je bent jong en wil met liefde helpen om mij jong en vitaal te houden. In ruil kan ik jou jaren ervaring geven.
NewLauren, 57 jaar · s-Heerenberg
Open en breng de tijd met mij door. Wordt iets beters dan voorheen.Laten we samen een leuke film kijken en elkaar opwarmen.
Rockks, 56 jaar · Rutten
Nu ben ik eigenlijk altijd wel vrolijk hoor, maar met leuk mannelijk gezelschap zal het nog veel leuker zijn. Samen lachen