Iemand die net zoveel van gezelligheid houdt als ik, een spontane man die flexibel is en ook goed kan relativeren. Samen zou ik wel graag een relatie uitbouwen maar met een vriend erbij, zou ik ook al wel blij zijn.
Ben je geïnteresseerd om mij beter te leren kennen, stuur me dan aub een berichtje en dan zien we verder...
Liia-Xx, 58 jaar · IJlst
♥ Friesland ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Een man die er werk van maakt met mij en er voor zorgt dat we beide niets tekort komen, dat is de man die ik graag wil leren kennen en doen waar we zin in hebben hoort daar ook zeker bij. Dat is wat telt en waar we werk van gaan maken.
Ik heb eigenlijk niet veel eisen aan een man, het belangrijkste vind ik vooral dat een man hygiënisch is en dat hij eerlijke bedoelingen heeft met mij. Ik ben een vrouw die houd van spanning en vooral een beetje stout op zijn tijd.
Ik ben niet op zoek naar iets in het bijzonder! Alleen een sexy man om een sexy tijd te hebben met haha zou niet zo moeilijk moeten zijn om hier te vinden, of zal het WEL moeilijk zijn ?? Hm hoop niet !!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Avaaah, 57 jaar · Vinkeveen
Als jij klaar bent om een nieuwe start te nemen en ook, net als ik, in de liefde gelooft, dan kunnen wij misschien wel een leuke
Aimeellie, 56 jaar · Berbroek
Je kunt een intelligent gesprek voeren met deze oude dame. Je kunt iets anders bedenken dan 'hey', 'hallo daar,' ik hou niet
Elsemieke1959, 58 jaar · Dwingeloo
Van jou hoor ik het ook graag
Katlene, 56 jaar · Antwerpen
Leuke spontane man die vooral van genieten houdt.
Waarisdezomer, 58 jaar · Someren
Houden van vakantie vieren in een warm land, cultuur willen snuiven?
Gabby60, 57 jaar · Steenbergen
Je zult me ??eerst leren kennen en we zullen snel een goede tijd hebben, je gaat me alles over jou vertellen!