Iemand die net zoveel van gezelligheid houdt als ik, een spontane man die flexibel is en ook goed kan relativeren. Samen zou ik wel graag een relatie uitbouwen maar met een vriend erbij, zou ik ook al wel blij zijn.
Een relatie waarin we ook ieder nog onze eigen vrijheid en bezigheden hebben trekt je aan. Karaktertrekken het liefst sociaal, ondernemend en iemand die niet het kaas van de brood laat eten.
Ik wil een nieuwe man in mijn leven ontmoeten, het soort man die me aardig behandelt en me beter en vol liefde zal behandelen, een man die alles zal doen voor de liefde
Ben jij een man die een vrouw weet te boeien? Hou je van romantiek? Liefde geven? Samen fijne dingen doen en genieten van het leven? Dan zit je bij mij zeker goed!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Regenboogelske, 57 jaar · Coevorden
Gewoon iemand die mij kan helpen om te leren hoe en wat leuk is om te gaan doen in mijn vrije tijd? Hou je van leuke dingen dan wil
Treinvrouwtje, 59 jaar · Wijk bij Duurstede
ben jij ook zo gek van treinen? of kan je een vrouw op andere gedachten brengen?
Zkdate, 59 jaar · Middelburg
Lieve slanke man die een luisterend oor heeft en mijn sexuele gevoelens op kan roepen.
Christa590520, 58 jaar · Brugge
Je bent een ondernemend type, die net als ik niet stil kan zitten. Aardig en sociaal.
MaartjeKonings, 58 jaar · Soest
Iemand die op oudere dames valt en graag geniet.
62Teresa, 56 jaar · Hilvarenbeek
Ben jij op zoek naar liefde en denk je me daarin aan te kunnen vullen? Ik zou het geweldig vinden. Liefde is heerlijk en wie weet