Ik wil een intelligente, lieve man die van kinderen en dieren houdt. Iemand die van sporten houdt en sportactiviteiten. Ik wil een lieve en aanmoedigende man.
Ik heb eigenlijk niet veel eisen aan een man, het belangrijkste vind ik vooral dat een man hygiënisch is en dat hij eerlijke bedoelingen heeft met mij. Ik ben een vrouw die houd van spanning en vooral een beetje stout op zijn tijd.
Ik ben niet op zoek naar iets in het bijzonder! Alleen een sexy man om een sexy tijd te hebben met haha zou niet zo moeilijk moeten zijn om hier te vinden, of zal het WEL moeilijk zijn ?? Hm hoop niet !!
Doe gewoon wat je fijn vindt. maar als je dus ook een fetisjist bent, vind ik dat helemaal fijn. Laat me dan maar snel in een berichtje weten, waar jij allemaal van houdt.
Een relatie waarin we ook ieder nog onze eigen vrijheid en bezigheden hebben trekt je aan. Karaktertrekken het liefst sociaal, ondernemend en iemand die niet het kaas van de brood laat eten.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hittepeti196008, 57 jaar · Aarschot
Een leuke man die graag wil genieten met een vrouw
Aardigejan, 56 jaar · Haasdonk
Ik heb zeker wat te bieden; ik kan heerlijk koken, ben een nette vrouw die haar huisje goed schoonhoudt, en hou van gezelschap
GetYouAlone, 57 jaar · Ermelo
Een leuke man die voor leuke dingen openstaat, trouw is, een vrouw graag kan zien en ook wel van humor houdt.
Tattoodame, 56 jaar · Heerlen
Je bent wel een beetje stoer of beschermend, je krijgt en geeft graag tegengas en laat zeker niet over je heen lopen. Het is
YourHostess, 58 jaar · Rijswijk
Jij kunt je inleven in een andere persoon en weet wat die dan nodig heeft. Ik houd er van dat er iemand thuis is die mij liefdevol
Schattigmadame, 55 jaar · Aarschot
Ik zoek een leuke heer, met een leuke karakter en uitstraling. Ik ben niet op zoek naar een bepaalde type, zolang ik maar het