Voor jou is het ook het belangrijkste dat er een bepaalde klik is tussen ons. Wat daar uitkomt, daar maak jij jou zelf niet al te druk om. Dat kan een leuke vriendschap zijn, een maatje om leuke dingen mee te doen of wie weet een levenspartner.
Een vriendschap staat voorop, daar wil ik echt eerst voor gaan en daarna zien we wel verder. Ik denk dat dat wel een lekker uitgangpunt is en dat we daar samen werk van gaan maken. Denk jij ook zo?
Ik moet een goede man hebben en hopelijk ben jij dat. Wij gaan het echt goed hebben en ik ben er vrij zeker van dat we alleen voor het beste gaan. Is dat ook iets voor jou?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Nietgeschotenis, 59 jaar · IJmuiden
Ik zoek een man voor romantiek, voor vriendschap en passie.
Wilma15, 58 jaar · Nijmegen
Volgt
Treesss, 55 jaar · Wateringen
Een zachte man met leuke plannen voor zijn toekomst. Gedachten die af kunnen dwalen naar een mooi punt in het verleden of in
Liefschatje-58, 59 jaar · Borne
Seks is heerlijk maar sowieso is mannelijk aandacht perfect voor mij. Ik doe wat goed is en als we elkaar eerst leren kennen
El-Liie-x, 57 jaar · Millingen aan de Rijn
Trouw en eerlijkheid is erg, maar dan ook erg belangrijk voor mij. En zoals je wel zult begrijpen zoek ik een partner voor het
HippeBomma, 58 jaar · Zichem
Humoristisch, goed verzorgd, vertrouwd, en overal voor in.