Voor jou is het ook het belangrijkste dat er een bepaalde klik is tussen ons. Wat daar uitkomt, daar maak jij jou zelf niet al te druk om. Dat kan een leuke vriendschap zijn, een maatje om leuke dingen mee te doen of wie weet een levenspartner.
Een heer die in staat is om lief te hebben, een man die alles zal doen voor de liefde en voor zijn lover. Ik hoop dat je een charmante man bent en met mij mee kunt reizen.
Liia-Xx, 58 jaar · IJlst
♥ Friesland ♥ Blond haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Een man die er werk van maakt met mij en er voor zorgt dat we beide niets tekort komen, dat is de man die ik graag wil leren kennen en doen waar we zin in hebben hoort daar ook zeker bij. Dat is wat telt en waar we werk van gaan maken.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Bri9it, 55 jaar · Baars
Man die graag een film met mij zou willen kijken en bij mij kan eten voor lunch of diner. Een man die kan genieten van bij mij te
Carlaatje, 55 jaar · Aalsmeer
Ik zoek een leuke en lieve alleenstaande man, ik ben op zoek naar een serieuze relatie en geen buitenechtelijke affaires.
Jody4u, 55 jaar · Enschede
Ik heb wat goede vrienden hier, maar zou graag nog een paar goede vrienden maken. Niet op zoek naar iets eenmaligs of een one
Willwilwel, 57 jaar · Hillegom
Iemand die van praten en samen uitgaan houdt. Openstaat voor kritiek en ook graag opbouwende kritiek en adviezen geeft.
Tobianna, 59 jaar · Sliedrecht
volgt
Snoopybaran, 55 jaar · Gennep
Ik kan me vaak niet vinden in de denkwijze van leeftijdgenoten met altijd klagen over de jongere generaties naar mijn mening