Uiterlijk doet er niet zoveel toe, maar je moet wel verzorgd zijn en groter dan ik ben. Nou voldoe je aan mijn wensen en sta je open voor een nieuwe relatie dan hoor ik graag snel wat van je.
Voor jou is het ook het belangrijkste dat er een bepaalde klik is tussen ons. Wat daar uitkomt, daar maak jij jou zelf niet al te druk om. Dat kan een leuke vriendschap zijn, een maatje om leuke dingen mee te doen of wie weet een levenspartner.
Je houd van doen en niet praten stel je belt aan ik doe de deur open (we hebben dan al eens hier zo wat afgetast) dan weten we direct van aan pakken.
Fennigje, 57 jaar · Leeuwarden
♥ Friesland ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Vind jij een beetje vet geen probleem en zou jij mijn love hendels wel eens vast willen houden om mij eens goed te laten kreunen laat dan snel iets van je horen. Hoe geiler hoe beter.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Beatrix2003, 56 jaar · Best
Ik heb seks nodig in me leven. En ik heb een man nodig die net zoveel van seks houd als ik. Als ik dat zou kunnen vinden dan maak
Margootje, 59 jaar · Albergen
houden van wandelen, genieten van het leven
Zekerheid, 59 jaar · Gaasbeek
Een lieve man die ook dingen wil ondernemen. Gezellig er even tussen uit om van de mooie dingen van het leven te genieten. Kinderen/kleinkinderen
Karlijn1958, 59 jaar · Almere
Een paar weken geleden, ben ik op koningsdag op een vrijmarkt op zoek gegaan naar een man met de volgende eigenschappen op
Noeli, 56 jaar · Genk
Ik zoek een heerlijke man die net zo van seks houdt als ik. Het tijdstip van de dag maakt niet uit en de hoeveelheid seks ook niet