Uiterlijk doet er niet zoveel toe, maar je moet wel verzorgd zijn en groter dan ik ben. Nou voldoe je aan mijn wensen en sta je open voor een nieuwe relatie dan hoor ik graag snel wat van je.
Op zoek naar een man die het niet erg vindt om nieuwe eetgelegenheden te bezoeken of leuke dingen te doen, want ik ben een liefhebber van voedsel en wil graag dat een man me spontaan meeneemt op leuke activiteiten.
Een relatie waarin we ook ieder nog onze eigen vrijheid en bezigheden hebben trekt je aan. Karaktertrekken het liefst sociaal, ondernemend en iemand die niet het kaas van de brood laat eten.
Je vindt het niet erg dat we als vrienden beginnen en dat we elkaar op die manier leren kennen. Ik wil iemand die eerlijk tegen me kan zijn en die mijn vertrouwen kan verdienen en behouden. Dat is erg belangrijk dus als je dat niet kunt, kijk dan beter ergens anders.
Een vriendschap staat voorop, daar wil ik echt eerst voor gaan en daarna zien we wel verder. Ik denk dat dat wel een lekker uitgangpunt is en dat we daar samen werk van gaan maken. Denk jij ook zo?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Evelientje14, 58 jaar · Urk
volgt
NormaAl6205, 55 jaar · Zoersel
Ik ben serieus op zoek naar een leuke man en niet zomaar voor 1 x plezier.
JongvanHarte, 55 jaar · Breda
Ik zal hier vertellen wat mijn smaak is en wat voor een persoon ik prefereer. Zoals je aan mijn erotische foto kunt zien, ben
Kari090, 55 jaar · Mechelen
Ben je klaar voor wat actie met mij en zullen we er samen voor gaan? Ik ben blij die verandering te krijgen en we zullen er samen
Wilma15, 58 jaar · Nijmegen
Volgt
YourHostess, 58 jaar · Rijswijk
Jij kunt je inleven in een andere persoon en weet wat die dan nodig heeft. Ik houd er van dat er iemand thuis is die mij liefdevol