Een vriendschap staat voorop, daar wil ik echt eerst voor gaan en daarna zien we wel verder. Ik denk dat dat wel een lekker uitgangpunt is en dat we daar samen werk van gaan maken. Denk jij ook zo?
Vind jij het gezellig mee te gaan vissen? Ben je iemand die van het leven geniet? Uiterlijk is bij mij niet echt belangrijk. Hygiene wel natuurlijk maar het gaat om het innerlijk. Als we samen maar veel plezier kunnen maken.
Op zoek naar een man die het niet erg vindt om nieuwe eetgelegenheden te bezoeken of leuke dingen te doen, want ik ben een liefhebber van voedsel en wil graag dat een man me spontaan meeneemt op leuke activiteiten.
Als je een visitekaartje had en het je naam en drie films vermeldde, wat zouden die films dan zijn en waarom? Ik wil echt weten. En je vindt het niet erg als ik ouderwets ben.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Hetelucht, 58 jaar · Westdorpe
Jij bent een leuke man die net als ik een beetje prettig gestoord is. Je houdt er van om dingen te proberen en te genieten van
Marcyell, 58 jaar · Fleringen
Je bent gezond en hebt geen enge soa's ofzo als je in mijn kutje wilt glijden. Ik heb echt heel veel seks nodig en snel.
GrannyAva, 58 jaar · Remersdaal
Ik verwacht niet veel van jou. Ik heb gewoon leuk gezelschap nodig, iemand waar ik mee kan praten. Iemand waar ik ook echt op
Goedheid, 59 jaar · Beerzerveld
Voor mij is religie niet belangrijk, ik heb het van huis uit mee gekregen heb en daarom heb ik mij er altijd aan gehouden. Het
Maeki, 56 jaar · Haren
Iemand die wel de tijd voor me neemt. En niet alleen maar bezig is met z,n eigen hobby. Ik wil ook wel weer eens wat leuks doen
NormaAl6205, 55 jaar · Zoersel
Ik ben serieus op zoek naar een leuke man en niet zomaar voor 1 x plezier.