Een vriendschap staat voorop, daar wil ik echt eerst voor gaan en daarna zien we wel verder. Ik denk dat dat wel een lekker uitgangpunt is en dat we daar samen werk van gaan maken. Denk jij ook zo?
Ik ben niet op zoek naar iets in het bijzonder! Alleen een sexy man om een sexy tijd te hebben met haha zou niet zo moeilijk moeten zijn om hier te vinden, of zal het WEL moeilijk zijn ?? Hm hoop niet !!
Hallo lieve man, ik zou graag iemand willen ontmoeten die samen met mij een leuke tijd tegemoet wil gaan., Een leuke vent om leuke dingen mee te doen. Gezellig praatjesmaker, koffie drinken, tv kijken of gewoon gezellig wandelen. Wel een man die in is voor seksuele dingen. Maar ik wil niet gewoon daten,