Ik zoek iemand voor wat gezelschap, ik voel mij af en toe toch wel eenzaam op sommige momenten. En ik zou dan graag iemand willen vinden, die mij dan bezig zou kunnen houden... ;)
Je kan mij vragen wat me uniek maakt. Je gaat graag naar het strand en je zult geen grove dingen zeggen als ik mijn eendelige pak draag. Ben nog steeds lekker, zeggen ze.
Ik zoek een leuke man die van dieren houdt en een culinair genieter is. Iemand die het ook eens gezellig vindt om een avond naar het theater te gaan of juist met mij thuis het gezellig maakt. Een lieve schat die goed verzorgd is en houdt van knuffelen.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Dientje53, 64 jaar · Destelbergen
Wat ik wil is denk ik goed duidelijk. Je bent een leuke man met inhoud. Je zoekt seks en wil daar ook een verder in gaan dan alleen
Wilma14, 62 jaar · Maarssen
Verder werk ik in de thuiszorg.
XcharlizeX, 61 jaar · Wilhelminadorp
Als je een relatie met me wilt hebben, vind ik dat prima. Ik denk dat we hier echt van elkaar kunnen genieten. Heb je zin in leuke
Buitenleven53, 63 jaar · Dwingeloo
Liefhebber van seks in de natuur. Fris en schoon, relatie status niet van belang. Zelf in een relatie dus gepaste vorm van
BijdeKuip, 64 jaar · Rotterdam
Wees gewoon jezelf en dan ben je al goed genoeg voor mij. Voldoende aandacht en plezier maken is natuurlijk ook van belang.
Dropjuhxxx, 60 jaar · Moorsel
Ik verwacht van jou dat je van humor houdt en een tikkeltje gek bent...