Ik heb iemand nodig die me tijd en aandacht kan geven. Iemand die graag een relatie met mij heeft die niet saai en gemakkelijk gaat worden. Ik vind het leuk als je een avontuurlijk persoon bent die me het geluk wil geven dat ik zo graag wil.
Ik zou het graag langzaam willen doen, je eerst een beetje leren kennen via mailcontact. En wanneer het voor ons beiden vertrouwd en fijn aanvoelt, nemen we de volgende stap en maken we een afspraakje om ergens wat te gaan drinken of te gaan wandelen. Van daaruit komt, wat er ook moet komen, vanzelf.
Komkommerlover, 65 jaar · Hennaard
♥ Friesland ♥ Gekleurd haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Je vind het alleen maar lekker dat ik zo 'open' sta voor verschillende dingen, je leeft maar een keer is mijn motto en daar kun je je in vinden. Je houdt van spannende lingerie, misschien ook wel voor jezelf en het lijkt je spannend als ik een keer een dansje voor je doe. Dus ben je een man van mijn leeftijd, geil,
Het is nooit te laat voor een oude dame, toch? Ik zoek liefde en vriendschap. Ik breng graag mijn tijd door met een goede metgezel. Ik wil iemand die geestelijk en fysiek volwassen en gezond is. Ik hou van iemand die vriendelijk, betrouwbaar en loyaal is.