Wat moet ik nou met mijn wilde gekke gedachten als ik momenteel helemaal niemand heb om dit in praktijk te brengen? Ik heb een man nodig die mij laat kreunen meerdere keren per dag. In al mijn gaatjes wil ik genaaid worden!
Lief, discreet, begripvol zijn toch wel de dingen die best wel belangrijk zijn en vertrouwen hoor daar bij. Voel jij je ook af en toe zo eenzaam of zo lekker .... dan kunnen we toch samen hete momenten beleven.
Ik ben al een decennium weduwe. Ik word zo eenzaam. Ik ben op zoek naar een mannelijke medewerker. Je zult vreugde en geluk brengen in mijn leven. Je bent een man met goede bedoelingen. Je bent echt en hebt een goede ziel. Je bent medelevend en helpt graag.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Clementine50, 67 jaar · Hengelo
Ik hou van de goed opgeleide jongen, van goede waarden en gezinsgericht. Hij is een harde werker. Hij heeft een goed gevoel