Je bent op zoek naar iets spannends en een vrouw die eerlijk tegen je kan zijn. Ik wil dat je op zijn minst voor jezelf kunt zorgen, want dat betekent dat je ook voor anderen kunt zorgen. Ik geef de voorkeur aan vrijgezellen jongens, maar als je een relatie hebt en we houden van elkaar, dan kunnen we misschien iets bedenken.
Kom jij misschien ook gewoon seks te kort en vind je het dan ook hoog tijd om weer lekker geil te gaan genieten? Lijkt het je dan wel een lekker spannend idee omdat samen met mij te gaan doen en er iets lekker spannends samen van te gaan maken?
Ik zou het graag langzaam willen doen, je eerst een beetje leren kennen via mailcontact. En wanneer het voor ons beiden vertrouwd en fijn aanvoelt, nemen we de volgende stap en maken we een afspraakje om ergens wat te gaan drinken of te gaan wandelen. Van daaruit komt, wat er ook moet komen, vanzelf.