Lijkt me leuk om eens lekker met een man op sleeptouw te gaan, de omgeving te leren kennen en natuurlijk ook meer mensen. Ik zie vanzelf wel hoe het gaat klikken tussen jou en mij. Wie weet wat er nog gebeuren zal.
Kom jij misschien ook gewoon seks te kort en vind je het dan ook hoog tijd om weer lekker geil te gaan genieten? Lijkt het je dan wel een lekker spannend idee omdat samen met mij te gaan doen en er iets lekker spannends samen van te gaan maken?
Ik zou het graag langzaam willen doen, je eerst een beetje leren kennen via mailcontact. En wanneer het voor ons beiden vertrouwd en fijn aanvoelt, nemen we de volgende stap en maken we een afspraakje om ergens wat te gaan drinken of te gaan wandelen. Van daaruit komt, wat er ook moet komen, vanzelf.
Ik ben al een decennium weduwe. Ik word zo eenzaam. Ik ben op zoek naar een mannelijke medewerker. Je zult vreugde en geluk brengen in mijn leven. Je bent een man met goede bedoelingen. Je bent echt en hebt een goede ziel. Je bent medelevend en helpt graag.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Treezebeezeke, 65 jaar · Maastricht
Een man die sterk in het leven staat en nog volop wil gaan genieten.
Conneke, 66 jaar · Harderwijk
lengte zo rond 160-170 lief en gemakkelijk en spontaan
Gescheiden51, 66 jaar · Herentals
Ook jij hebt weinig geluk in de liefde gehad zeker. Misschien trok dat je wel naar mij toe. Ik snap niet wat er mis is met verwachten
Alyssabeth, 68 jaar · Houtvenne
Graag ontmoet ik een lieve en verzorgde man met een goed gevoel voor humor. Een echte gevoelsmens. Iemand die net als mij geniet
YellowArtie, 65 jaar · Schalkhaar
Ik ben op zoek naar een man die open staat voor een date. Maar verwacht niet meteen een hele relatie met mij. Ik heb veel financiële
IdaG, 65 jaar · Brakel
Iemand die mij een beetje doet leven, laten genieten en lachen