Ik ben al een decennium weduwe. Ik word zo eenzaam. Ik ben op zoek naar een mannelijke medewerker. Je zult vreugde en geluk brengen in mijn leven. Je bent een man met goede bedoelingen. Je bent echt en hebt een goede ziel. Je bent medelevend en helpt graag.
Het is nooit te laat voor een oude dame, toch? Ik zoek liefde en vriendschap. Ik breng graag mijn tijd door met een goede metgezel. Ik wil iemand die geestelijk en fysiek volwassen en gezond is. Ik hou van iemand die vriendelijk, betrouwbaar en loyaal is.
Lief, discreet, begripvol zijn toch wel de dingen die best wel belangrijk zijn en vertrouwen hoor daar bij. Voel jij je ook af en toe zo eenzaam of zo lekker .... dan kunnen we toch samen hete momenten beleven.
Ik zou het graag langzaam willen doen, je eerst een beetje leren kennen via mailcontact. En wanneer het voor ons beiden vertrouwd en fijn aanvoelt, nemen we de volgende stap en maken we een afspraakje om ergens wat te gaan drinken of te gaan wandelen. Van daaruit komt, wat er ook moet komen, vanzelf.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Annapoalona, 65 jaar · Eindhoven
Zou graag een lieve,eerlijke,spontane,sociale gezellige goed geklede en verzorgde man leren kennen die precies weet
MetRespect, 65 jaar · Lopik
Jij moet heel lief zijn en gevoel voor humor hebben. Niet ruw of onbeschoft, maar juist een echte heer zijn.
Verwanda, 66 jaar · Gent
Ben je ook zo een levensgenieter en zou je graag met mij op stap willen? Je bent betrouwbaar en vrij om te gaan en komen wanneer
Clementine50, 67 jaar · Hengelo
Ik hou van de goed opgeleide jongen, van goede waarden en gezinsgericht. Hij is een harde werker. Hij heeft een goed gevoel
Intimiteit, 70 jaar · Harelbeke
Ik ben zelf een zorgend persoon en hoop dat ook in een relatie te vinden. Iemand die net als ik bezig is met de medemens. En daar
Leesmeprofiel, 69 jaar · Hellendoorn
Je bent een spannende man die mij graag gezelligheid bezorgd.