Ik ben op zoek naar een gepassioneerde man, met goede verbeeldingskracht en gevoel voor humor en die ik kan vertrouwen. Een man die in staat is om zijn fouten te erkennen en van ze te leren. Ik wil dat je je gelukkig en vrij voelt met harmonie, liefde en veel passie.
Jij begrijpt mijn verhaal en ziet het wel zitten om lekker samen te genieten. Met alle rust op een fijne plek, ongestoord. Ik vind het fijn als een man een beetje de leiding kan nemen. Leeftijd vind ik niet zo belangrijk, wel dat jij het tussen ons houdt en dat het echt ons geheimpje wordt. Als het klikt en het
Kom jij misschien ook gewoon seks te kort en vind je het dan ook hoog tijd om weer lekker geil te gaan genieten? Lijkt het je dan wel een lekker spannend idee omdat samen met mij te gaan doen en er iets lekker spannends samen van te gaan maken?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
BlueBlueM, 66 jaar · Delfzijl
Spontane ervaren man, bij voorkeur van minimaal 45 jaar zodat ik niet het gevoel heb dat ik je moeder ben. Je houdt net als ik
OKZuster, 66 jaar · Meppel
Leuke man die net als ik graag nog wat moois van zijn leven wil maken. Sex hoort daar wat mij betreft ook bij. Mijn man en ik hadden
Binnentuinen, 69 jaar · Proven
Je hebt een eigen leventje maar vindt het ook wel leuk als er iemand is waar je terecht kunt. Waar je fijne gesprekken mee kunt
FashionStatement, 68 jaar · Roeselare
-
MiraB, 65 jaar · Guigoven
Ben je oke om eerst vrienden te worden voordat je een relatie begint? En je dacht niet dat ik te oud ben voor dit soort relaties.
Kalyn, 66 jaar · Genk
U bent opzoek naar nieuwe contacten en staat op voor eventueel meer. U bent vriendelijk en hebt ook redelijk wat vrije tijd.