Ik op zoek naar een man voor een lange termijn. Ik ben op zoek naar een man die gemakkelijk in de omgang is en met beide benen op de grond staat, iemand bij wie ik mezelf kan zijn. De bereidheid en het vermogen om jezelf hiervoor open te stellen, is een eigenschap van een begerenswaardige man omdat het laat zien dat je troost biedt in moeilijke tijden, waarmee we allemaal worden geconfronteerd.
Kom jij misschien ook gewoon seks te kort en vind je het dan ook hoog tijd om weer lekker geil te gaan genieten? Lijkt het je dan wel een lekker spannend idee omdat samen met mij te gaan doen en er iets lekker spannends samen van te gaan maken?
Je moet er wel tegen kunnen dat ik soms een weekje weg ben voor mijn werk, ik reis nog steeds maar niet zoveel meer als vroeger. Ik ben niet echt een thuiszitter en jij dus ook niet al kun je me wel overtuigen van het nut om een keer een wijntje te doen op de bank. Je bent lief en sociaal en draagt anderen een warm
Komkommerlover, 65 jaar · Hennaard
♥ Friesland ♥ Gekleurd haar ♥ Grijze ogen ♥ Dik lijf
Je vind het alleen maar lekker dat ik zo 'open' sta voor verschillende dingen, je leeft maar een keer is mijn motto en daar kun je je in vinden. Je houdt van spannende lingerie, misschien ook wel voor jezelf en het lijkt je spannend als ik een keer een dansje voor je doe. Dus ben je een man van mijn leeftijd, geil,