Ik hoop eigenlijk dat je ook direct je plus en je min punten durft neer te zetten. Het is namelijk wel een goed teken als je dat van jezelf weet. Iets ouder dan mij zou ik leuk vinden en een beetje ondernemend ook. En je mag best een beetje eigenwijs zijn soms want dat kan ik ook zijn hoor. Verder ben je gewoon normaal en geen gekke dingen. Dan komt de rest vanzelf.
Je moet er wel tegen kunnen dat ik soms een weekje weg ben voor mijn werk, ik reis nog steeds maar niet zoveel meer als vroeger. Ik ben niet echt een thuiszitter en jij dus ook niet al kun je me wel overtuigen van het nut om een keer een wijntje te doen op de bank. Je bent lief en sociaal en draagt anderen een warm
Kom jij misschien ook gewoon seks te kort en vind je het dan ook hoog tijd om weer lekker geil te gaan genieten? Lijkt het je dan wel een lekker spannend idee omdat samen met mij te gaan doen en er iets lekker spannends samen van te gaan maken?