Je weet een manier te vinden om me uit mijn tent te lokken, je bent eerlijk en vrolijk. Ik val niet op stoer macho gedrag of mannen die opscheppen en met hun dure auto of nieuwste iPhone te koop lopen. Doe maar gewoon, dat is al gek genoeg.
Ik zou het graag langzaam willen doen, je eerst een beetje leren kennen via mailcontact. En wanneer het voor ons beiden vertrouwd en fijn aanvoelt, nemen we de volgende stap en maken we een afspraakje om ergens wat te gaan drinken of te gaan wandelen. Van daaruit komt, wat er ook moet komen, vanzelf.
Jij begrijpt mijn verhaal en ziet het wel zitten om lekker samen te genieten. Met alle rust op een fijne plek, ongestoord. Ik vind het fijn als een man een beetje de leiding kan nemen. Leeftijd vind ik niet zo belangrijk, wel dat jij het tussen ons houdt en dat het echt ons geheimpje wordt. Als het klikt en het