Je moet er wel tegen kunnen dat ik soms een weekje weg ben voor mijn werk, ik reis nog steeds maar niet zoveel meer als vroeger. Ik ben niet echt een thuiszitter en jij dus ook niet al kun je me wel overtuigen van het nut om een keer een wijntje te doen op de bank. Je bent lief en sociaal en draagt anderen een warm
Spannende man, met mooi lichaam en lekkere piemel. Je kan lekker neuken, daarmee bedoel ik dat je goed kan bewegen en niet snel klaarkomt. Ik kom meermalig klaar dus ik kan wel even doorgaan en dat doe ik dan ook graag! Hoor ik van je?
Ik zou het graag langzaam willen doen, je eerst een beetje leren kennen via mailcontact. En wanneer het voor ons beiden vertrouwd en fijn aanvoelt, nemen we de volgende stap en maken we een afspraakje om ergens wat te gaan drinken of te gaan wandelen. Van daaruit komt, wat er ook moet komen, vanzelf.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Snoepwinkeltje, 67 jaar · Losser
Ik zoek een toffe, lieve man om eens fijn mee te mailen. ik hou vooral van eerlijkheid!
MargotVL, 68 jaar · Almere
Een maatje, iemand met een brede kijk op de wereld. gezellig, sociaal en eerlijk. Iemand met een leuk en interessant geschiedenis.
Polo4747, 67 jaar · Doetinchem
Je bent een heer, je weet hoe je een dame moet behandelen. Dat is erg belangrijk voor mij. Je weet hoe je een goed gesprek hebt
CadiC, 70 jaar · Herten
Ik zoek een man die eervol is, tradities respecteert en waarbij ik mezelf kan zijn en ook een gesprek mee kan hebben op redelijk
Vlinderoma, 67 jaar · Hoogeveen
Genieten van leuke uitstapjes zoals dieren tuin,natuur wandelingen maken, genieten van het leven.
MIsjou, 67 jaar · Oss
Een man die de lege gat in mijn leven weer opvult. Ik wil je graag leren kennen en langzamerhand een relatie met jou opbouwen.