Lief, discreet, begripvol zijn toch wel de dingen die best wel belangrijk zijn en vertrouwen hoor daar bij. Voel jij je ook af en toe zo eenzaam of zo lekker .... dan kunnen we toch samen hete momenten beleven.
Ik ben al een decennium weduwe. Ik word zo eenzaam. Ik ben op zoek naar een mannelijke medewerker. Je zult vreugde en geluk brengen in mijn leven. Je bent een man met goede bedoelingen. Je bent echt en hebt een goede ziel. Je bent medelevend en helpt graag.
Spannende man, met mooi lichaam en lekkere piemel. Je kan lekker neuken, daarmee bedoel ik dat je goed kan bewegen en niet snel klaarkomt. Ik kom meermalig klaar dus ik kan wel even doorgaan en dat doe ik dan ook graag! Hoor ik van je?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Yasminaa, 68 jaar · Dinteloord
Leeftijd speelt voor mij niet bepaald een grote rol, maar ik snap best dan een man van mijn leeftijd minder verlegen is dan
Wiebke, 69 jaar · Mechelen
Eigenlijk heb ik geen speciale wensen. Ik zoek gewoon een leuke man die van gezelligheid en reizen houd en die niet langer
Eentweedrie, 67 jaar · Scharwoude
'Zoek' een intelligente man met HUMOR,uitstraling en charisma. Geen flirt, ik ben wel toe aan iets serieuzers. Dat mag best
Centerparcs, 69 jaar · Limmen
Ben jij een vlotte, vriendelijke en geduldige man die lekker met me wilt mailen zodat we elkaar zo beter leren kennen dan hoop
Othello1948, 69 jaar · Oegstgeest
Een man die graag geniet en op zijn tijd graag eens een reisje maakt
Artisain, 69 jaar · s Gravenwezel
Je kunt je vinden of wil je zelf omringen met dieren. Ik ben namelijk dierenarts geweest en niets gaat mij van mijn passie weerhouden.