Jij bent netjes en wilt ook liever geen rommel in huis. Je vindt het ook leuk al een dame jou verwent, lekker kookt en je met liefde ontvangt als je moe gewerkt thuis komt. Dat is toch wat ieder mens graag heeft?
Je houdt van reizen en je bent een prettig en warm bedrijf. We hoeven geen geliefden te worden, maar we moeten vrienden zijn om een leuke vakantie te hebben. Net als ik ben je meer op warme en zonnige plaatsen, dus we gaan niet op skivakantie.
Een goed verzorgde man die weet waar hij van houdt. Het zou ontzettend leuk zijn als jij houdt van een avondje uit in een leuk restaurant of een potje golf. Vrolijkheid en charisma is iets wat mij ontzettend aanspreekt. Ook sportiviteit kan ik zeker waarderen.
Ben je op zoek naar een lief, tevreden mens? Zoek dan niet verder en laten wij van start gaan met een mooi vriendschap. Geef jij het leven ook een kans?