Jij bent netjes en wilt ook liever geen rommel in huis. Je vindt het ook leuk al een dame jou verwent, lekker kookt en je met liefde ontvangt als je moe gewerkt thuis komt. Dat is toch wat ieder mens graag heeft?
Laten we er iets van proberen te maken. Dus zie jij een leuke tijd met mij ook wel zitten? Ik ben er bijna zeker van als wij snel die klik hebben dat dat dan helemaal goed zal komen voor ons. Ik zal hier geduldig op een berichtje van jou wachten.
Het zou heel erg leuk zijn als jij ook van lekker eten houdt, wil proeven en genieten van het bourgondische leven. Qua type zoek ik iemand die lekker ontspannen is en geniet van zijn vrije tijd. Ik heb geen wensen qua leeftijd of uiterlijk, de innerlijke klik is voor mij nummer een,
Een rijpe, goed opgeleide man, die houdt van reizen en waarde hecht aan kunst. Ik wil de gelukkigste vrouw zijn met mijn man. Een man, die hoge familiewaarden heeft, serieus en zorgzaam is. Ik verwacht dat hij romantisch is, vriendelijk en altijd openstaat voor nieuwe ervaringen. Ik droom dat we samen