Jij bent netjes en wilt ook liever geen rommel in huis. Je vindt het ook leuk al een dame jou verwent, lekker kookt en je met liefde ontvangt als je moe gewerkt thuis komt. Dat is toch wat ieder mens graag heeft?
Jij hebt geen zin meer om de dingen alleen te beleven en om alleen overal naar toe te gaan. Je hebt een goed gevoel voor humor en je houdt van spontaniteit en niet volgens een vaste agenda te werken. Dus heb je zin om eens wat met mij te gaan drinken of wat eten, laat het mij weten.
Ik wil bij iemand zijn die mij gelukkig kan maken en me kan bevredigen. Als je dat voor me kunt doen, dan stuur me maar een bericht. Laten we maar van elkaar gaan genieten. Waar wacht je op? Ik ben helemaal van jou!
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Legende1970, 47 jaar · Sint-Niklaas
ik ben een lieve dame die graag wat contact wil
Shanternijvel, 45 jaar · Antwerpen
Jij vindt het erg leuk dat ik geniet van mijn beroep en misschien sta je er wel voor open om af en toe eens mee te gaan. Een onregelmatig
Pandatje68, 49 jaar · Vriezenveen
EEN VROUW DIE IN IS VOOR EEN TRIO EN VOOR ALLES TE VINDEN IS EN EEN SERIEUSE SEXRELATIE WILT
Mahcieh, 49 jaar · Zuidlaren
Je bent grappig en vind het niet erg om je als een kind te gedragen in Disneyland. Ik wilde er naartoe gaan en wat foto's maken.
Malena, 45 jaar · Budingen
Ik ben op zoek naar een leuke maar ook serieuze man. Die goed om kan gaan met een vrouw die regelmatig van huis is in verband met
Liez28081968, 49 jaar · Valkenswaard
Je zal het met mij moeten doen, alle sloeries uit mijn familie heb ik geen contact meer mee. Dus als je voor mij gaat zal je ook