Ben jij de gene die ik echt al me hele leven mis? Heb je net als ik al veel relaties gehad maar het was het net niet. Ik weet dat je precies begrijpt wat ik bedoel. Je moet niet verlegen zijn als je me beter wil leren kennen. Je moet wel gevoel voor humor hebben en aardig zijn met een hart van goud.
Het zou heel erg leuk zijn als jij ook van lekker eten houdt, wil proeven en genieten van het bourgondische leven. Qua type zoek ik iemand die lekker ontspannen is en geniet van zijn vrije tijd. Ik heb geen wensen qua leeftijd of uiterlijk, de innerlijke klik is voor mij nummer een,
Ik heb geen strak lijf meer (2 kids hé) maar voel me wel goed in mn vel en ben best trots op mijn lijf. Ik zoek iemand die mij het gevoel kan geven dat ik de liefste, de mooiste, de geilste vrouw van zijn leven ben ;)