Een goed verzorgde man die weet waar hij van houdt. Het zou ontzettend leuk zijn als jij houdt van een avondje uit in een leuk restaurant of een potje golf. Vrolijkheid en charisma is iets wat mij ontzettend aanspreekt. Ook sportiviteit kan ik zeker waarderen.
Het zou heel erg leuk zijn als jij ook van lekker eten houdt, wil proeven en genieten van het bourgondische leven. Qua type zoek ik iemand die lekker ontspannen is en geniet van zijn vrije tijd. Ik heb geen wensen qua leeftijd of uiterlijk, de innerlijke klik is voor mij nummer een,
Natuurlijk hoor ik graag van je wat je allemaal zou willen doen, we kunnen samen dingen doen die je alleen in je dromen hebt gedaan. Ik wil een man die niet bang is om eens wat nieuws te proberen, denk jij deze uitdaging aan te kunnen?