Een goed verzorgde man die weet waar hij van houdt. Het zou ontzettend leuk zijn als jij houdt van een avondje uit in een leuk restaurant of een potje golf. Vrolijkheid en charisma is iets wat mij ontzettend aanspreekt. Ook sportiviteit kan ik zeker waarderen.
Ik ben op zoek naar een leuke en gezellige man om leuke dingen mee te gaan doen en wie weet meer.. voel je daar ook wel wat voor, laat dan snel wat van je horen
Goh ja, dit is mogelijk nog moeilijker. Als jij je zelf wat herkent in mijn sterke en mindere punten of ze spreken je aan, dan is dat al een begin. Je bent niet uit op een avontuurtje maar hebt het wel goed met me voor.
Ik wordt zo opgewonden door een ??prachtige, heet uitziende man en om die te ontmoeten voor geweldige seks. Wil er iemand meegaan op mijn reis, laten we onze wereld van seksuele bevrediging opbouwen. Hoe we gaan beginnen dat maakt niet uit, als het maar geil is toch?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
TrioGewenst, 45 jaar · Poelkapelle
Je moet ruimdenkend zijn op sex gebied en in zijn voor experimenteren. Ervaringen hoeft niet maar is wel makkelijk
Dancegirll, 48 jaar · Aalst
U wilt dingen doen, u wilt leven. De hele dag binnen zitten dat kan altijd nog. U zoekt gezelschap, vriendschap en misschien
Desirellen, 48 jaar · Helmond
Een man die; positief, open en eerlijk in het leven staan, sterk karakter, eigenwijs, koppig en een hoop energie in zijn lijf.
Bryan712, 49 jaar · Aalst
ik weet niet wat er hier fout loopt,maar ik kan mijn profiel niet meer veranderen,althans mijn naam niet,en ik wordt bijna
LadyMJ, 49 jaar · Leeuwarden
Jij moet een man zijn die schoon is op jezelf, maar niet overheersend ruiken na een of andere luchtje uit een flesje, eigen
InspIratI0n, 49 jaar · Hornhuizen
Mannen met stijl en een beetje klasse, die weten hoe vrouwen graag behandeld worden.