Een goed verzorgde man die weet waar hij van houdt. Het zou ontzettend leuk zijn als jij houdt van een avondje uit in een leuk restaurant of een potje golf. Vrolijkheid en charisma is iets wat mij ontzettend aanspreekt. Ook sportiviteit kan ik zeker waarderen.
Je zou leuk moeten zijn en gemakkelijk bij mij alles onder woorden kunnen brengen. Ik ben niet al te moeilijk en makkelijk te begrijpen en we zouden zeker iets leuks kunnen gaan doen samen.
Ik ben hier niet voor een relatie, maar ik ben hier om een wildste seks nacht te hebben. En die nacht wil ik gewoon snel hebben. Als je het gevoel hebt dat je dat ook wilt, ben ik misschien een goede vrouw voor jou. We kunnen zowel wild als ondeugend samen zijn.
Als je denkt dat je een gesprek met mij kunt voeren. En als je het ook leuk zou vinden met mij met een glas whisky of bier te drinken terwijl we over de toekomst filosoferen.... kunnen we misschien samen genieten van de tijd die we hebben?