Ik wil bij iemand zijn die mij gelukkig kan maken en me kan bevredigen. Als je dat voor me kunt doen, dan stuur me maar een bericht. Laten we maar van elkaar gaan genieten. Waar wacht je op? Ik ben helemaal van jou!
Ben je op zoek naar een lief, tevreden mens? Zoek dan niet verder en laten wij van start gaan met een mooi vriendschap. Geef jij het leven ook een kans?
Ben jij ook iemand die het alleen zijn niet leuk vind en graag iemand in zijn leven wil om het gezellig mee te kunnen maken. Iemand die voor je kookt en het gezellig maakt in huis?
Wil jij ook een seksmaatje en je verder niet binden? Ik vind dat wel een mooi idee en ik hoop een maatje te vinden voor vaker, om voor vaker lekker mee aan de gang te gaan.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Pleasureville, 46 jaar · Lucaswolde
twijfel niet en draag de stoute schoenen en stuur me vandaag en bericht. Ik wacht hier op je en ik weet al dat het geweldig zal
Au Drey, 45 jaar · Antwerpen
Ik wil weten of we het samen kunnen doen, gewoon samen tijd doorbrengen en doen wat we willen. Om een mooi leven vol liefde op
EmmylouXX, 46 jaar · Loosdrecht
Een man die dezelfde interesses heeft. Nou als dat zo is dan zullen we zoveel dingen hebben om over te praten, toch? en ik wil
Jacqueline1971, 46 jaar · Musselkanaal
Ik zoek een serieuze contactpersoon, ik heb mij hier niet aangemeld voor de sekstoestanden en zou graag normale gesprekken
LiekedeLie, 48 jaar · Lauwe
Graag wil ik een stoute en joviale man ontmoeten om mee te lachen, (sex)dates mee te hebben en er een fijne tijd mee te maken.
TrijntjeH, 49 jaar · Elst
Ook single, mooie man, zelfverzekerd, mag uit België komen of Nederland maar niet verder. Je houdt van dingen ondernemen,