Ik wil bij iemand zijn die mij gelukkig kan maken en me kan bevredigen. Als je dat voor me kunt doen, dan stuur me maar een bericht. Laten we maar van elkaar gaan genieten. Waar wacht je op? Ik ben helemaal van jou!
Durf of wil jij het met me aan? éénmalige lekkere heftige en stoute (kinky) sex of misschien wel meerdere keren? Ik heb weinig tot geen taboe's dus probeer me maar maar mannen alleen.......geen enkele kans ik wil namelijk likken en NIET zuigen en dat ik het met een man/mannen al allemaal heb gedaan en gezien
Man met interesse in het leven en een zijn hart op de juiste plek. Zelf ben in weg van de quest (tijdschrift) en wetenschap programma's. Kijk graag naar discovery en zoek iemand die dat ook leuk vind!
Laten we er iets van proberen te maken. Dus zie jij een leuke tijd met mij ook wel zitten? Ik ben er bijna zeker van als wij snel die klik hebben dat dat dan helemaal goed zal komen voor ons. Ik zal hier geduldig op een berichtje van jou wachten.
Je staat open voor de nieuwe, onbekende zaken in het leven, kan lichte en diepere gesprekken aangaan over van alles en nog wat, geeft niet snel op, gewoon lekker doen wat je wilt zolang het maar goed voelt. Uiteraard ben je daarbij spontaan met een goed gevoel voor humor..zie je het zitten?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
HeteManGezcht, 47 jaar · Rilland
Je vind persoonlijke hygiëne belangrijk en je bent verantwoord zoals met condoom. Je moet het lang kunnen volhouden
Merry00, 45 jaar · Bavel
Ik ben op zoek naar een man die ook van voetbal houdt. Ik heb iemand nodig om mee te spelen als ik de wedstrijd bekijk. Ik heb ook
FlirtnumetMe, 47 jaar · Aalsmeer
Je moet wel een beetje kunnen en willen stappen tot in de vroege uurtjes
Lonelyangel, 46 jaar · Kaatsheuvel
Ik zoek eigenlijk heel simpel een leuke en lieve man die mij goed kan behandelen en die een echte vriend voor mij kan zijn.
Mmmargo, 46 jaar · Deventer
Ik ben serieus over een langdurige relatie en het vinden van de juiste man om de rest van mijn leven met me te delen en te voltooien.
TherMoBuiten, 46 jaar · Eindhoven
Je moet een man zijn die zeer hygienisch is. Een man die houdt van gezelligheid en er geen moeite mee heeft sex met mij te hebben