Ik zou graag weer een partner willen vinden, die het fijn vind om de normale/dagelijkse dingen wilt delen met mij. Gewoon een luisterend oor, samen met een wijntje op de bank. Wie weet bloeit er iets heel moois voort uit dit.
Man met interesse in het leven en een zijn hart op de juiste plek. Zelf ben in weg van de quest (tijdschrift) en wetenschap programma's. Kijk graag naar discovery en zoek iemand die dat ook leuk vind!
Ik zoek een leuke en spontane man, met een leuke uitstraling. Ik wil graag een nieuwe start maken en ik hoop dat ik hiermee het startsein heb gegeven. Ik zoek geen jaloerse type en hij moet betrouwbaar zijn.
Als je denkt dat je een gesprek met mij kunt voeren. En als je het ook leuk zou vinden met mij met een glas whisky of bier te drinken terwijl we over de toekomst filosoferen.... kunnen we misschien samen genieten van de tijd die we hebben?
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Schoneslaapster, 47 jaar · Heerenveen
Als je maar van neuken houdt en er verzorgd uitziet. En het moet natuurlijk discreet
R0bin71, 45 jaar · Kampen
Volgens mij heb ik al heel wat over mijzelf prijs gegeven nu. Ik zou het erg fijn vinden als jij ook nog wat over jouzelf verteld.
Sanja1, 49 jaar · Amersfoort
Ik ben op zoek naar een leuke, gezellige, eerlijke, betrouwbare, lieve, spontane, humoristische, respectvolle, monogame
Lekkerbek, 46 jaar · Wervik
Houden van lekker eten, genieten van een goed en gezellig avondje
Ksuzz, 45 jaar · Goes
leuke lekkere vent....die wel eens eerlijk kan zijn!
Ashlie71, 46 jaar · Stadskanaal
Een lekkere man die zin heeft een dame als ik heerlijk te laten genieten. Ik hou niet van vluggertjes, en wil juist lekker lang