Ik zou graag weer een partner willen vinden, die het fijn vind om de normale/dagelijkse dingen wilt delen met mij. Gewoon een luisterend oor, samen met een wijntje op de bank. Wie weet bloeit er iets heel moois voort uit dit.
Seks hoeft echt niet alleen in bed en als jij dat met me eens bent dan hebben we het perfect samen. Dan doen we alleen maar waar we goed in zijn. En lekker dat het dan gaat worden..
Gezellig. En dan bedoel ik echt gezellig en ik hoop dat je je niet laat afschrikken door mijn status. Ik heb een relatie maar niet zoals jij waarschijnlijk denkt.
Man tussen 30 en 60 bereid tot anale seks. Niet te groot geschapen. Misschien langdurige discrete relatie maar dat is toekomst en niet nu. Verder hoop ik dat je het niet erg vind om ergens anders af te spreken en een hotel te gebruiken. En laat ook even weten wat je zelf lekker vind.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Ca-Ra-Xx, 48 jaar · Iddergem
Ik zoek iemand waar ik graag tijd mee wil door brengen. Dat is het eerste waar ik nu aan denk. Wees er gewoon voor elkaar en ga
Smoutenbollekes, 46 jaar · Beveren-Waas
Ik ben echt op zoek naar een warme man die erg gezellig is, graag op stap gaat en ook net als ik niet van stil zitten houd. Ben jij
Optijd, 48 jaar · Zuid-Scharwoude
Je wilt seks, veel seks. Je bent teder, maar je houd ook van hard en diep.
70Fioo, 47 jaar · Gerdingen
Ik ben op zoek naar een serieuze man. Ik wil mijn tijd niet aan die relaties besteden, wat nooit zal lukken. Ik heb een man nodig
Missbenthe, 45 jaar · Oudezijl
Een lieve maar ook sociale man. Eerlijk betrouwbaar maar ook zeker vol leuke verhalen. Mag ik jou dan eens leren kennen?
Dolfijntjeboe, 45 jaar · Gavere
Ik zoek een rustige man die het leven en mij met een glimlach aankijkt. Je bent lief en houd van lekker eten wat ik met liefde