een goede kerel die bereid is om met mij te gaan varen en vissen, een man die ondeugend is en met me kan zijn zodat we samen elkaar plezier kunnen geven. Natuurlijk zou je een gozer met goede kwaliteiten in bed moeten zijn, laat er over praten en de toekomst uit stippelen.
Tja wat kan ik allemaal wensen? Ik vind het belangrijk dat iemand me respecteert zoals ik ben en me niet probeert te veranderen. Dat is echt een punt voor mij. Als jij dan ook nog eens aanhankelijk (lichamelijk) en lief bent zit het vast goed tussen ons.
Miranda1104, 47 jaar · Harfsen
♥ Gelderland ♥ Bruin haar ♥ Bruine ogen ♥ Dik lijf
Op zoek naar een man die relaties serieus neemt. Iemand die ik kan kijken om uiteindelijk te settelen.
Zie jij het ook wel zitten, om lekker in de buitenlucht te zijn, en dat met zijn tweetjes. Of zomaar spontaan de auto te pakken, en richting de grens te rijden. Hoe gekker, hoe beter!! Denk jij ook zo, en lijkt het je wat? Laat dan een berichtje achter, en ik neem meteen contact met je op.
Ik zie dat helemaal zitten maar nu moet jij het ook zien zitten natuurlijk want in mijn eentje kan ik het niet oplossen. Ik hoop echt zo dat dit wat kan worden want ik mis wel om te zeggen hoe mijn dag was geweest.
Rijpe vrouwen die nog op zoek zijn naar jonge knapen in andere regio's
Essie-He, 45 jaar · Hengelo
Een sympathiek type, lief en vooral serieus. Een man die echt voor een relatie gaat en er tijd en energie in wil steken. Als
Veronica25, 47 jaar · Oostduinkerke
laten we maar eens beginnen met vriendschap, vind je dat ook een goed idee?
Bernavallo, 49 jaar · Antwerpen
Un homme cool et métissé
Ariey-Ah-, 49 jaar · Bierum
Ik ben op zoek naar een discreet en leuk persoon voor gezelschap. Ik wil gewaardeerd worden en iemand die dezelfde interesses
Dopke710405, 46 jaar · Iddergem
Ik vind het fijn als je rustig en zachtaardig bent. Iemand die de liefde serieus neemt en de tijd wil nemen om mij te leren kennen.
Alene1972, 45 jaar · Gieterveen
Ik hoop een man te vinden die klaar is om zijn leven met iemand te delen. Gewoon samen eten, over onze dag praten, leuke dingen